top of page
MARKALARA ÖZEL

DıJıTAL AKTıVıTELER

.

.

.

.

Dijital tüm oyunlarımız içerisine marka konumlandırması yapıyoruz, oyunlarımızı markanıza özelleştiriyoruz. 

VR ROLLERCOASTER AKTİVİTESİ

-Sanal Gerçeklik Deneyimleri-

Daha önce bir rollercoaster deneyimi yaşamadıysanız üzülmeyin. Rollercoaster'ı sanal gerçeklik deneyimi olarak ayağınıza getiriyoruz. Çok eğlenceli ve aksiyon dolu bu aktivitemiz markaya özel oyun içi logo konumlandırması ile, fuar,kongre,etkinliklerinize renk katacak.

VR ROLLERCOASTER

VİDEO

VİDEO

VR DENGE OYUNU AKTİVİTESİ

Sanal Gerçeklik Deneyimleri

Sanal gerçeklik deneyimlerimizden bir tanesi olan denge oyunu, aksiyon dolu ve sıradışı heyecanlı bir deneyim olarak karşımıza çıkıyor. Ziyaretçiler gözlüğü taktığı anda kendilerini farklı bir boyutta bulurlar ve dünyaya düşen meteor parçası yüzünden çok büyük bir oyuk açılmıştır. Çok hızlı hareket edip, bulunduğunuz alandan uzaklaşmanız gerekmektedir. Ancak meteorun açtığı çukur gidebileceğiniz yolu tıkamış ve ince bir tahta üzerinden karşıya geçmeniz gerekmektedir. 

Oculus Rift, Kinect ve Rüzgar efekti kullandığımız bu projemizde 5 boyutlu bir interaktif deneyim sunuyoruz.

VİDEO

VİDEO

VR KAFA GOOOL

Sanal Gerçeklik Deneyimleri

Futbol meraklısı bir ülkede yaşadığımız unutmamak gerekiyor, biz unutmadık ve sanal gerçeklik sistemini futbola uyarladık. Gözlüğü taktığınız anda kendinizi bir futbol sahasında bulduğunuz uygulamamızda kalenin arkasından gelen toplara kafa vurarak skor yapmaya çalıştığınız eğlence dolu ve interaktif bir deneyim yaşatıyoruz.

Video

Sanal Gerçeklik Orta Kafa & Gol

VR GOAL KEEPER

Sanal Gerçeklik Deneyimleri

Sanal gerçeklik deneyimlerine bir yenisi ekliyoruz. VR GOAL KEEPER, oyunumuz ile kaleye şut atılan topları kurtarmaya çalıştığınız eğlenceli bir aktivitemiz. Reflekslerinize güveniyorsanız bu aktivite tam size göre! 

Video

Sanal Gerçeklik Goal Keeper

VR PARACHUTE SIMULATOR

Sanal Gerçeklik Deneyimleri

Aksiyon dolu bir maceraya hazır mısın ? 

Ziyaretçiler sanal gerçeklik gözlüğünü taktığı anda kendilerini bir kurtarma timi ekibinin üyesi olarak helikopter içerisinde bulunacaklar. Adada bulunan esirleri kurtarmak için zorlu bir atlayış gerçekleştirmeleri gerekmektedir. 

Oculus Rift, özel bir mekanik sistemi, havalandırma simülatörü ile 5 boyutlu bir sanal gerçeklik deneyimi sunuyoruz. 

Video

Sanal Gerçeklik Paraşüt Simülatörü

VR BASKHEAD AKTİVİTESİ

Sanal Gerçeklik Deneyimleri

İki farklı kurgusu olan oyunumuzdan bir tanesi, sanal gerçeklik gözlüğünü taktığınız anda kendinizi bir basketbol sahası içerisinde buluyorsunuz, karşıdan gelen basketbol toplarına kafanızı sağa ve sola hareket ettirerek sayı yapmaya çalıştığınız keyifli bir interaktif uygulamamız. Diğeri ise HTC VIVE sanal gerçeklik kullanarak geliştirdiğimiz ellerinizi kullanarak muhteşem üçlükler attığınız uygulamamız.

Video

Virtual Reality Baskhead

VR BICYCLE MACERASI

Sanal Gerçeklik Deneyimleri

Doğa da bisikletle gezmeye ne dersiniz? 

 

Sanal Gerçeklik deneyimini bir yenisini daha katan KarıncaEvent sizleri bisiklet ile doğanın muhteşem büyüsüne bırakıyor. Oculus Rıft sanal gerçekliği kullanılan bu aktivite de Multiplayer veya single oynayabilir, kaç kalori yaktığınızı ve kalp atışlarınızın hızını ölçebilirsiniz. 

Virtual Reality Bicycle

VR MEYVE KESME OYUNU

Sanal Gerçeklik Deneyimleri

HTC VIVE sanal gerçeklik sistemini kullanarak geliştirdiğimiz meyve kesme oyunu ile ziyaretçiler ellerinde ki hareket kontrollü cihazımızı bir kılıç gibi kullanarak havada uçuşan meyveleri sote yapmaya hazırlanıyor.

Video

Virtual Reality

VR SHOPPING OYUNU

Sanal Gerçeklik Deneyimleri

Sanal gerçeklik sistemi kullanarak ve mekanik olarak geliştirdiğimiz özel alışveriş sepeti ile reyonlar arasında dolaşırken yukarıdan düşen ürünlerin sepetiniz içerisine toplayabileceğiniz eğlenceli bir interaktif deneyim. Süreye ve skora bağlı olarak geliştirdiğimiz bu oyun ile ziyaretçilerinize ürünlerinizi toplatarak keyifli bir deneyim yaşatabilirsiniz. 

Reyonlarda ki ürünler markaya göre özelleştirilmektedir.

VR KARMA GERÇEKLİK

Sanal Gerçeklik Deneyimleri

Video

Sanal gerçeklik uygulamalarından biri olan ve son zamanların popüler uygulaması ''KARMA GERÇEKLİK'' ( MIXED REALITY )

2x2 3x3 5x5 gibi alanlara greenbox teknoloji kullanılarak gerçekleştirilen karma gerçeklik ile gözlüğü taktığınız anda konsepte bağlı olarak farklı bit boyutta kendinizi buluyorsunuz, bunu sadece siz gözlükten görmüyor, kullandığımız ekipmanlar sayesinde dışarıda sizi izleyen ziyaretçiler kurgu içerisinde sizin ne yaptığınızı izleyebiliyor.

Etkinliklerde toplantı salonlarında sunum yaparken konuşmanızı renklendirmenize yardımcı olacak uygulamaların başında Karma Gerçeklik geliyor.

 

MINDWAVE - KONTROL KİMDE ?

ETKİNLİK KURGULARI

Aktivite alanına gelen ziyaretçilere öncelikle ''mobil beyin dalga okuyucu'' cihazlarımızı başlarına konumlandırıyoruz. Bu cihazlar insan beyninde ki EEG sinyallerini ölçebilmekte ve ölçümlediğimiz sinyalleri orta alanda bulunan özel bir mekanizmaya sinyal göndererek ortada ki objenin ( ürün logo, dummy vb. ) ileri ve geri gitmesini sağlamaktadır. Ziyaretçilerin ortada ki objeye odaklanarak ürünü kendilerine çekmek istedikleri ve kıyasıya sıkı bir mücadele verdikleri bu keyifli interaktif deneyim.

Video

Mindwave Kontrol Kimde

PARMAKLAR YARIŞIYOR

ETKİNLİK KURGULARI

50 inç multi touch dokunmatik ekranlar için geliştirdiğimiz parmaklar yarışıyor aktivitemizde, aynı anda 4 kişi yarışabilmektedir. Ziyaretçiler ekranın 4 köşesine geçerek, süre başladığı anda her oyuncu kendi renklerinde ki markaları bulundukları köşelere parmakları ile çekerek skor yapmaya çalıştıkları bu aktivitemizde maç sonunda parmaklarınızı yiyeceksiniz :) 

Video

Parmaklar Yarışıyor Aktivite

SLOTMACHINE

ETKİNLİK KURGULARI

Dokunmatik ekranlar teknolojisini kullanarak geliştirdiğimiz bu projemizde ziyaretçilerden ürününüz ile ilgili bir kaç soru yanıtlamasını istiyoruz. Ürününüz ile ilgili sorulara doğru cevap veren ve her bir doğru cevap için 1 çevirme hakkı kazanan ziyaretçiler ürün marka logolarını yan yana denk getirdiklerinde ödülün sahibi oldukları eğlenceli bir interaktif deneyim. Bu aktivitemizde talep edilmesi durumunda veri tabanı ( isim - soyad, e-posta ) bilgileri toplanabilmektedir. 

Video

Slotmachine interaktif deneyimler

DÜSÜNCE BALONCUGU AKTİVİTESİ

ETKİNLİK KURGULARI

Ziyaretçilerin ilgisini çekmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Aktivite alanlarında geniş ve büyük ekranlar üzerine kurulması tavsiye edilen bu uygulamamızda, ziyaretçi ekran karşısına geldiğinde yüz algoritmalarını tanıyan kameramız sayesinde kafalarının üzerinde baloncuklar çıkmaktadır. Bu baloncukların içeriği sizler tarafından öncesinden sisteme girilerek hazırlanmaktadır. Kurulumu çok hızlı olan bu uygulama ile eğlenceli anlar sizleri bekliyor.

Video

Düşünce baloncuğu Aktivitesi

TEKNOTOP AKTİVİTESİ

ETKİNLİK KURGULARI

Teknotop aktivitemiz iki kişi veya daha fazla ziyaretçi ile oynanabilen etkileşimi çok yüksek olan interaktif aktivitemiz arasında yer almaktadır. Aktivitemiz 3x3 mt'lik markaya özelleştirilmiş bir labirent, tabletler ve hareketli toplardan oluşmaktadır. En kısa ve en hızlı süre içerisinde labirenti bitiş noktasına getiren ziyaretçi yarışmayı kazanmaktadır. Tabletlerin içeriğinde ki görseller markaya özelliştirilebilmektedir. 

Tekno Top Dijital Aktivite

YILBASI AGACI SÜSLEME AKTİVİTESİ

ETKİNLİK KURGULARI

-

.

Yeni yıla girerken çocuklara yönelik keyifli bir aktivite tasarlamadan olur mu dedik, ve yılbaşı ağacı süsleme interaktif aktivitemiz ile ilgili başarılı bir çalışma ortaya çıkardık. Ziyaretçi hazırladığımız ağacın önüne geldiğinde kinect algılıyıcı sensörlerimiz sayesinde el hareketlerini algılatıp çeşitli şekiller çizmesini sağlıyor, aynı zamanda daha öncesinden hazır olan görselleri ağaç üzerine ekleyip kendilerine özel ağaçları süslemiş oluyorlar. Bu aktivitede talep edilmesi durumunda süslemiş oldukları ağaç ile ziyaretçiler fotoğraf çekilebilmektedir. 

Video

Yılbaşı Ağacı Süsleme İnteraktif Deneyim

SNOWBOARD DENEYİMİ

-SANAL GERÇEKLİK DENEYİMLERİ-

Gerçek bir snowboard deneyimi yaşamadan öncel sanal ortamda nasıl bir duygu olduğunu yaşamak istemez misiniz ? 

Ziyaretçi gözlüğü taktığı anda kendisini bir kayak merkezinde bulacaktır, heyecan ve aksiyon dolu etapları tamamlayabilmek için engelleri hızlı bir şekilde aşmanız gerekmektedir. Süreye ve skora bağlı oyun kurgumuz finalde ilk 5 oyuncuyu ekrana yansıtmaktadır. Oyun içerisinde markalama alanları yer almaktadır. 

Video

ÇİZ BAKALIM

-SANAL GERÇEKLİK DENEYİMLERİ-

2 Kişi ile oynanabilen bu aktivitemizde, gözlüğü takan ziyaretçi kendisini farklı bir sahne içerisinde bulur, ve sorulacak soruların cevaplarını bilmektedir. Soruyu bilmeye çalışan diğer arkadaşına destek olması için gözlüğü takan ziyaretçi sadece çizerek cevabı anlatması gerekecektir. 2 veya 3 soruya 60 saniye içerinde yanıtlayabilen ziyaretçiler yarışmada ödülün sahibi olacaktır.

FINGER HOCKEY

-DOKUNMATİK EKRAN TEKNOLOJİLERİ-

4 kişinin aynda anda oynayabildiği ve markaya özel kurgulanabilen bu aktivitemizde, ekran üzerinde her bir ziyaretçinin seçebileceği 4 adet kale çizgisi bulunmaktadır. Ziyaretçiler belirli bir süre içerisinde rakip takımın kalesine en çok skor yapan oyuncu yarışmayı kazanmaktadır. Markaya özel ürün görselleri oyun içerisine ve dış alan branding yapılarak kullanılabilir.  

Parmak Hokey Etkinliği - Dokunmatik Ekran Teknolojileri

3D LED HOLOGRAM

-HOLOGRAM SİSTEMLERİ-

Markanızın ürününü 3 boyutlu olarak müşterilerinize göstermek 

toplantı, kongre,fuar,festival gibi noktalarda özellikle belirlenen alanlarda ziyaretçilerinizin ilgisini çekmek ve hafızalarda kalıcığı sağlamak istemez miydiniz ? 

 

Kurulumu çok basit olan ve 30 dk içerisinde belirtilen noktaya konumlandırılan bu etkinliğimizde markaya özel 3d videolar hazırlanarak entegrasyonu sağlanır. 

 

Özellikle 2.50 - 4.00 mt seviyelerine konumlandırılması görünürlük açısından uygun olmaktadır. 

3d led hologram.jpg

KAREOKE PARTY

-MUZIK EGLENCE-

Kareoke Parti Sistemi ile etkinliklerinizde ses getirin! 

 

Kurulumu çok basit olan ve 45 dk içerisinde belirtilen noktaya konumlandırılan bu etkinliğimizde markaya özel dış alan brand edilir, uygulama içerisinde yine markalama yapabileceğimiz bir yazılım arayüzüne sahip olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. 

 

Talep edilmesi halinde markaya özel jingle çalışmaları ve kareoke müzik altyapısına entegrasyon süreci deneyimli ekibimiz tarafından çok kısa süre içerisinde yapılmaktadır, 

Kareoke arşivimiz çok geniş bir yelpazede olup, Türkçe Kareoke Parçalarımız 14.000 - Yabancı parça 11.000 adet olarak arşivlerimiz yer almaktadır. 

Kareoke Parti Sistemleri
Kareoke Parti Sistemleri
Kareoke Parti Sistemleri
Kareoke Parti Sistemleri
Kareoke Parti Sistemleri

VR GRAFFITI AKTİVİTESİ 

-SANAL GERÇEKLİK DENEYİMLERİ-

Ziyaretçi gözlüğü taktığı anda kendisini bir tren garında veya bir araba garajında veya bir basketbol sahasında graffiti yapıyorken bulacak. Renklerin akışına kendinizi bırakacağınız bir uygulama olan ''AIR GRAFFITI'' oyun içerisinde markaya özel logoların içlerini graffiti yaparak boyayabilir, hayal gücünüzü kullanarak farklı objeler çizebilirsiniz, Graffiti olarak yapılan çalışmaları ziyaretçiye hatıra olarak kalması için 10x15 tek kare bir fotoğraf vererek, aynı zamanda sosyal medyada görselini marka brand edilerek paylaşma imkanı sunuyoruz. 

Sanal Gerçeklik Graffitti - Virtual Reality
bottom of page