top of page
MARKAYA ÖZEL

PROJELER

''TRAFİK HAYATTIR''

Sosyal Sorumluluk Projeleri

Efor Turizm öncülüğünde, Doğuş Otomotiv için, '' Trafik Hayattır '' projesi kapsamında 2015 yılı içerisinde gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk projesinde, ziyaretçileri araç kullanırken dikkat edilecek kurallar konusunda bilinçlendirmeyi amaçlayan ve sanal gerçeklilik deneyimi kullandırılarak, ziyaretçilere gerçeklik hissiyatının en üst seviyede sunulduğu bu projemiz, birçok üniversitede öğrencilerin deneyimine sunulmuştur.

Trafik Hayattır VR Projesi
Trafik Hayattır VR Projesi
Trafik Hayattır VR Projesi
Trafik Hayattır VR Projesi

7 Üniversite 1200 Kişi ile Etkileşim

''DEVA HOLDİNG VR 360''

Fabrika 360 Çekim ve Prodüksiyon Hizmeti 
Sanal Gerçeklik

2015 yılında Deva Holding ilaç firması ile yaptığımız bir toplantıda aldığımız brief doğrultusunda 360 video prodüksiyon ve sanal gerçeklik sistemine entegrasyon sürecinde aksiyon aldık.

Brief'in içeriği; Deva ilaç markasının çerkezköy fabrikasında üretmiş olduğu ilaçların ne kadar steril ortamda üretildiği, ar-ge ve paketlenme süreci, lojistik hizmetlerine kadar olan süreci hekimlere görsel olarak deneyimletmek ve bunu  istiyorlardı.

Çözüm; Hekimlerin fabrika ziyaretleri hem maliyet açısından hemde zaman olarak engel teşkil ettiği için, çözüm olarak biz fabrikayı hekimlerin ayağına götürelim istedik ve inovatif bir çalışma gerçekleştirerek 360 video sanal gerçeklik kurgusunu Paraşüt Simülatörüne entegrasyonunu sağladık. Hekimler önce firmanın fabrikasına bir helikopterden atlayarak heyecanlı ve aksiyon dolu bir iniş yapıyorlar, ardından ise 360 gerçek video görüntülerinden oluşan fabrikanın içerisini geziyorlardı. 

Deva Holding

8 Kongre & Fuar 1842 Kişi ile Etkileşim

''SANDOZ İLAÇ VR PROBİYOTİK ''

360 Animasyon ve Sanal Gerçeklik Kurgusu

Novartis - Sandoz ilaç firmasının probiyotik içerikli ürünü ile ilgili kongrelerde hekimlerin ilgisini çekmek ve ürünlerinin içerik hakkında tanıtımlarının sanal gerçeklik sistemi ile doğru bir şekilde antılması konusunda brief almıştık. 

Öncelikle firmanın ürünü ile ilgili 360 bir animasyon sahnesi hazırladık. Bu sahnenin içerisine firmaya özel hazırladığımız animasyon kurgusunu sanal gerçeklik sistemine uyarladık. Ziyaretçilerin ilgisini çekmesi adına paraşüt sistemi içerisine uyarlayıp 4-5 farklı kongrede kullanımını sağladık.

4 Kongre 1152 Kişi ile Etkileşim

Sandoz İlaç Bakso

''MEDIAMARKT VR ''

Alışveriş Sepeti Mağaza Kurgusu

Colorsevent öncülüğünde, Mediamarkt firması ile yaptığımız toplantıda öncelikli olarak ''Digital Age'' fuarında kullanabilecekleri bir dijital kurgu talebi ile bizimle bir araya geldiler. 

Sanal gerçeklik sistemi ile mekanik olarak kişilerin deneyimleyebileceği bir kurgu yapmayı planladık. ''Mediamarkt Alışveriş Sepeti'' uygulaması ile firmanın 3 boyutlu sanal mağazasını inşaa ettik. Ziyaretçilerin alışveriş sepeti ile deneyimleyebileceği keyifli bir kurgu hazırladık.

Mediamarkt Alışveriş Sepeti

2 Fuar 350 Kişi ile Etkileşim

''BIOCODEX İLAÇ VR PROBİYOTİK ''

360 Animasyon ve Sanal Gerçeklik Kurgusu

Biocodex firması ile yaptığımız toplantıda probiyotik ürünleri ile ilgili eczacılara ürünü tanıtmak ve bağırsak sağlığı ile ilgili doğru bilgileri aktarabilecekleri bir kurgu talebinde bulundular. 

IOS ve Android telefonlar için yaptığımız kurguda Samsung Gear sanal gerçeklik sistemleri kullanıldı. Türkiye içerisinde ki farklı şehirlerdeki şirket çalışanlarına 70 adet gözlük satın alımı gerçekleştirildi. Firma için önceklikli olarak 3 boyutlu animasyon film hazırlandı. Animasyon filminin yanında ise eğlence ve aksiyon dolu bir kötü bakterilere karşı savaş oyun kurgusu ile proje hayata geçirilmiştir.  

Benim Probiyotiğim

''DANONE NUTRICIA

ECZACILIK FUARLARI ''

Stand Tasarım ve Üretim
Markaya Özel Aktiviteler

Danone Nutricia grubu ile bir araya geldiğimiz toplantıda eczacılık fuarı ile ilgili ziyaretçilerin ilgisini çekebileceğimiz interaktif uygulamalar ve  stand tasarım ve üretim konusunda destek istedikleri bir görüşme gerçekleştirdik. 

3 Farklı fuar için 3 adet markaya özel stand tasarım ve üretimi yapıldı. Ayrıca ziyaretçilerin ilgisini çekecek markaya özel interaktif kurgular planladık. Bu uygulamalar Slotmachine, Meyve Kesme Oyunu Htc Vive Sanal Gerçeklik, Hashtagphoto,Mindwave gibi çeşitli deneyimler ile ziyaretçilerin 2 ay süresince ilgilerini çekmeyi başarmış bulunmaktayız.

Danone Nutricia 2017
KarıncaEvent | Experience Agency | Türkiye

Danone Nutricia 2017

''NOVARTIS-SANDOZ

ULUSAL KARDİYOLOJİ KONGRESİ 2017 ''

Interactive Wall - Dokunmatik Yüzeyler 
Markaya Özel Aktiviteler

2017 yılında Ulusal Kardiyoloji Kongresi için Novartis - Sandoz firmasının Sanolec ürünü için geliştirdiğimiz INTERACTIVE WALL projemiz hekimlerin beğenisine sunulmuştur.

Bu proje için ekibimiz ve Sanolec markasının ürün müdürüyle birlikte yoğun çalışmalarımız ardından çok keyifli bir uygulama haline getirdik. Bu proje için öncelikle çalışmanın stand içerisine uygulanacak alan belirlendikten sonra ürünün hikayesi 2D olarak hazırlandı. Bu hikayenin oluşmasının ardından animasyonlar hızlı bir şekilde hazırlandı. Animasyonlar özel olarak oluşturduğumuz yazılım içerisine entegre edildi ve ürünün hikayesini hekimlerin basitçe kullanabileceği bir deneyim haline getirmiş bulunmaktayız.

INTERACTIVE WALL
KarıncaEvent | Experience Agency | Türkiye

INTERACTIVE WALL

''SANDOZ

ULUSAL KONGRELER BAKSO 2018 ''

Interactive Wall - Dokunmatik Yüzeyler 
Markaya Özel Aktiviteler

2018 yılında Sandoz firmasının BAKSO markası için geliştirdiğimiz INTERACTIVE WALL projesi firmanın katıldığı tüm ulusal kongrelerde ziyaretçilerin beğenisine sunulmuştur. 

Bu proje için ekibimiz ve Bakso markasının ürün müdürüyle birlikte yoğun çalışmalarımız ardından çok keyifli bir uygulama haline getirdik. Bu proje için öncelikle çalışmanın stand içerisine uygulanacak alan belirlendikten sonra ürünün hikayesi 2D olarak hazırlandı. Bu hikayenin oluşmasının ardından animasyonlar hazırlanarak projemiz içerisine entegre edildi. Bakso markasının hikayesini hekimlerin basitçe kullanabileceği bir deneyim haline getirmenin mutluluğu içerisindeyiz.

Diğer projelerimiz ve markanıza özel içerikler için bilgi almak istiyorsanız ekibimiz ile irtibata geçebilirsiniz.