DIGITAL WORKS

DıJıTAL AKTıVıTELER

.

.

.

.

VİDEO

Dijital tüm oyunlarımız içerisine marka konumlandırması yapıyoruz, oyunlarımızı markanıza özelleştiriyoruz. 

VR ROLLERCOASTER AKTİVİTESİ

-Sanal Gerçeklik Deneyimleri-

Daha önce bir rollercoaster deneyimi yaşamadıysanız üzülmeyin. Rollercoaster'ı sanal gerçeklik deneyimi olarak ayağınıza getiriyoruz. Çok eğlenceli ve aksiyon dolu bu aktivitemiz markaya özel oyun içi logo konumlandırması ile, fuar,kongre,etkinliklerinize renk katacak.

VİDEO

VR DENGE OYUNU AKTİVİTESİ

Sanal Gerçeklik Deneyimleri

Sanal gerçeklik deneyimlerimizden bir tanesi olan denge oyunu, aksiyon dolu ve sıradışı heyecanlı bir deneyim olarak karşımıza çıkıyor. Ziyaretçiler gözlüğü taktığı anda kendilerini farklı bir boyutta bulurlar ve dünyaya düşen meteor parçası yüzünden çok büyük bir oyuk açılmıştır. Çok hızlı hareket edip, bulunduğunuz alandan uzaklaşmanız gerekmektedir. Ancak meteorun açtığı çukur gidebileceğiniz yolu tıkamış ve ince bir tahta üzerinden karşıya geçmeniz gerekmektedir. 

Oculus Rift, Kinect ve Rüzgar efekti kullandığımız bu projemizde 5 boyutlu bir interaktif deneyim sunuyoruz.

VİDEO

VİDEO

VR KAFA GOOOL

Sanal Gerçeklik Deneyimleri

Futbol meraklısı bir ülkede yaşadığımız unutmamak gerekiyor, biz unutmadık ve sanal gerçeklik sistemini futbola uyarladık. Gözlüğü taktığınız anda kendinizi bir futbol sahasında bulduğunuz uygulamamızda kalenin arkasından gelen toplara kafa vurarak skor yapmaya çalıştığınız eğlence dolu ve interaktif bir deneyim yaşatıyoruz.

Video

VR GOAL KEEPER

Sanal Gerçeklik Deneyimleri

Sanal gerçeklik deneyimlerine bir yenisi ekliyoruz. VR GOAL KEEPER, oyunumuz ile kaleye şut atılan topları kurtarmaya çalıştığınız eğlenceli bir aktivitemiz. Reflekslerinize güveniyorsanız bu aktivite tam size göre! 

Video

VR PARACHUTE SIMULATOR

Sanal Gerçeklik Deneyimleri

Aksiyon dolu bir maceraya hazır mısın ? 

Ziyaretçiler sanal gerçeklik gözlüğünü taktığı anda kendilerini bir kurtarma timi ekibinin üyesi olarak helikopter içerisinde bulunacaklar. Adada bulunan esirleri kurtarmak için zorlu bir atlayış gerçekleştirmeleri gerekmektedir. 

Oculus Rift, özel bir mekanik sistemi, havalandırma simülatörü ile 5 boyutlu bir sanal gerçeklik deneyimi sunuyoruz. 

Video

VR BASKHEAD AKTİVİTESİ

Sanal Gerçeklik Deneyimleri

İki farklı kurgusu olan oyunumuzdan bir tanesi, sanal gerçeklik gözlüğünü taktığınız anda kendinizi bir basketbol sahası içerisinde buluyorsunuz, karşıdan gelen basketbol toplarına kafanızı sağa ve sola hareket ettirerek sayı yapmaya çalıştığınız keyifli bir interaktif uygulamamız. Diğeri ise HTC VIVE sanal gerçeklik kullanarak geliştirdiğimiz ellerinizi kullanarak muhteşem üçlükler attığınız uygulamamız.

Video

VR BICYCLE MACERASI

Sanal Gerçeklik Deneyimleri

Doğa da bisikletle gezmeye ne dersiniz? 

 

Sanal Gerçeklik deneyimini bir yenisini daha katan KarıncaEvent sizleri bisiklet ile doğanın muhteşem büyüsüne bırakıyor. Oculus Rıft sanal gerçekliği kullanılan bu aktivite de Multiplayer veya single oynayabilir, kaç kalori yaktığınızı ve kalp atışlarınızın hızını ölçebilirsiniz. 

Video

VR MEYVE KESME OYUNU

Sanal Gerçeklik Deneyimleri

HTC VIVE sanal gerçeklik sistemini kullanarak geliştirdiğimiz meyve kesme oyunu ile ziyaretçiler ellerinde ki hareket kontrollü cihazımızı bir kılıç gibi kullanarak havada uçuşan meyveleri sote yapmaya hazırlanıyor.

VR SHOPPING OYUNU

Sanal Gerçeklik Deneyimleri

Sanal gerçeklik sistemi kullanarak ve mekanik olarak geliştirdiğimiz özel alışveriş sepeti ile reyonlar arasında dolaşırken yukarıdan düşen ürünlerin sepetiniz içerisine toplayabileceğiniz eğlenceli bir interaktif deneyim. Süreye ve skora bağlı olarak geliştirdiğimiz bu oyun ile ziyaretçilerinize ürünlerinizi toplatarak keyifli bir deneyim yaşatabilirsiniz. 

Reyonlarda ki ürünler markaya göre özelleştirilmektedir.

VR KARMA GERÇEKLİK

Sanal Gerçeklik Deneyimleri

Video

Sanal gerçeklik uygulamalarından biri olan ve son zamanların popüler uygulaması ''KARMA GERÇEKLİK'' ( MIXED REALITY )

2x2 3x3 5x5 gibi alanlara greenbox teknoloji kullanılarak gerçekleştirilen karma gerçeklik ile gözlüğü taktığınız anda konsepte bağlı olarak farklı bit boyutta kendinizi buluyorsunuz, bunu sadece siz gözlükten görmüyor, kullandığımız ekipmanlar sayesinde dışarıda sizi izleyen ziyaretçiler kurgu içerisinde sizin ne yaptığınızı izleyebiliyor.

Etkinliklerde toplantı salonlarında sunum yaparken konuşmanızı renklendirmenize yardımcı olacak uygulamaların başında Karma Gerçeklik geliyor.

 

MINDWAVE - KONTROL KİMDE ?

ETKİNLİK KURGULARI

Aktivite alanına gelen ziyaretçilere öncelikle ''mobil beyin dalga okuyucu'' cihazlarımızı başlarına konumlandırıyoruz. Bu cihazlar insan beyninde ki EEG sinyallerini ölçebilmekte ve ölçümlediğimiz sinyalleri orta alanda bulunan özel bir mekanizmaya sinyal göndererek ortada ki objenin ( ürün logo, dummy vb. ) ileri ve geri gitmesini sağlamaktadır. Ziyaretçilerin ortada ki objeye odaklanarak ürünü kendilerine çekmek istedikleri ve kıyasıya sıkı bir mücadele verdikleri bu keyifli interaktif deneyim.

Video

PARMAKLAR YARIŞIYOR

ETKİNLİK KURGULARI

50 inç multi touch dokunmatik ekranlar için geliştirdiğimiz parmaklar yarışıyor aktivitemizde, aynı anda 4 kişi yarışabilmektedir. Ziyaretçiler ekranın 4 köşesine geçerek, süre başladığı anda her oyuncu kendi renklerinde ki markaları bulundukları köşelere parmakları ile çekerek skor yapmaya çalıştıkları bu aktivitemizde maç sonunda parmaklarınızı yiyeceksiniz :) 

Video

SLOTMACHINE

ETKİNLİK KURGULARI

Dokunmatik ekranlar teknolojisini kullanarak geliştirdiğimiz bu projemizde ziyaretçilerden ürününüz ile ilgili bir kaç soru yanıtlamasını istiyoruz. Ürününüz ile ilgili sorulara doğru cevap veren ve her bir doğru cevap için 1 çevirme hakkı kazanan ziyaretçiler ürün marka logolarını yan yana denk getirdiklerinde ödülün sahibi oldukları eğlenceli bir interaktif deneyim. Bu aktivitemizde talep edilmesi durumunda veri tabanı ( isim - soyad, e-posta ) bilgileri toplanabilmektedir. 

Video

Video

DÜSEN OBJE AKTİVİTESİ

ETKİNLİK KURGULARI

.

Kinect teknolojisini kullanarak gerçekleştirdiğimiz bu interaktif uygulamamızda ziyaretçiler ekran karşına geçerek ve sağa sola hareket etmesi ile yukarıdan düşen objeleri sepet içerisine toplaması gerekmektedir. Objeleri belirtilen sürede ve en çok toplayan ziyaretçi yarışmayı kazanmaktadır. Ekranda yüksek skor almış ilk 5 ziyaretçinin görüntüsü yer almaktadır. Talep edilmesi durumunda veri tabanı toplanmaktadır. 

TABLET ROBOT AKTİVİTESİ

ETKİNLİK KURGULARI

Dikkat çekmek isteyen müşterilerimiz için tasarladığımız ''Tablet Robot aktivitesi ile ziyaretçilerinizi şaşırtmak hiçte zor değil. Robotumuz uzaktan kontrol sistemi ile rahatlıkla kontrol edilebilir olup, ziyaretçilerinizin yanına giderek bilgilendirme yapabilir, soru cevap kurgusu ile bilgi ölçümleyebilirsiz.

Tablet robotlar markaya özel giydirmesi yapılabilmektedir.

Video

DÜSÜNCE BALONCUGU AKTİVİTESİ

ETKİNLİK KURGULARI

.

-

Ziyaretçilerin ilgisini çekmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Aktivite alanlarında geniş ve büyük ekranlar üzerine kurulması tavsiye edilen bu uygulamamızda, ziyaretçi ekran karşısına geldiğinde yüz algoritmalarını tanıyan kameramız sayesinde kafalarının üzerinde baloncuklar çıkmaktadır. Bu baloncukların içeriği sizler tarafından öncesinden sisteme girilerek hazırlanmaktadır. Kurulumu çok hızlı olan bu uygulama ile eğlenceli anlar sizleri bekliyor.

Video

TEKNOTOP AKTİVİTESİ

ETKİNLİK KURGULARI

Teknotop aktivitemiz iki kişi veya daha fazla ziyaretçi ile oynanabilen etkileşimi çok yüksek olan interaktif aktivitemiz arasında yer almaktadır. Aktivitemiz 3x3 mt'lik markaya özelleştirilmiş bir labirent, tabletler ve hareketli toplardan oluşmaktadır. En kısa ve en hızlı süre içerisinde labirenti bitiş noktasına getiren ziyaretçi yarışmayı kazanmaktadır. Tabletlerin içeriğinde ki görseller markaya özelliştirilebilmektedir. 

YILBASI AGACI SÜSLEME AKTİVİTESİ

ETKİNLİK KURGULARI

-

.

Yeni yıla girerken çocuklara yönelik keyifli bir aktivite tasarlamadan olur mu dedik, ve yılbaşı ağacı süsleme interaktif aktivitemiz ile ilgili başarılı bir çalışma ortaya çıkardık. Ziyaretçi hazırladığımız ağacın önüne geldiğinde kinect algılıyıcı sensörlerimiz sayesinde el hareketlerini algılatıp çeşitli şekiller çizmesini sağlıyor, aynı zamanda daha öncesinden hazır olan görselleri ağaç üzerine ekleyip kendilerine özel ağaçları süslemiş oluyorlar. Bu aktivitede talep edilmesi durumunda süslemiş oldukları ağaç ile ziyaretçiler fotoğraf çekilebilmektedir. 

Video

ÇİZ BAKALIM

-SANAL GERÇEKLİK DENEYİMLERİ-

2 Kişi ile oynanabilen bu aktivitemizde, gözlüğü takan ziyaretçi kendisini farklı bir sahne içerisinde bulur, ve sorulacak soruların cevaplarını bilmektedir. Soruyu bilmeye çalışan diğer arkadaşına destek olması için gözlüğü takan ziyaretçi sadece çizerek cevabı anlatması gerekecektir. 2 veya 3 soruya 60 saniye içerinde yanıtlayabilen ziyaretçiler yarışmada ödülün sahibi olacaktır.

SNOWBOARD DENEYİMİ

-SANAL GERÇEKLİK DENEYİMLERİ-

Gerçek bir snowboard deneyimi yaşamadan öncel sanal ortamda nasıl bir duygu olduğunu yaşamak istemez misiniz ? 

Ziyaretçi gözlüğü taktığı anda kendisini bir kayak merkezinde bulacaktır, heyecan ve aksiyon dolu etapları tamamlayabilmek için engelleri hızlı bir şekilde aşmanız gerekmektedir. Süreye ve skora bağlı oyun kurgumuz finalde ilk 5 oyuncuyu ekrana yansıtmaktadır. Oyun içerisinde markalama alanları yer almaktadır. 

Video

FREESTYLE SKI DENEYİMİ

-SANAL GERÇEKLİK DENEYİMLERİ-

Özel olarak hazırlanmış kayak simülatörlerimize entegre ettiğimiz sanal gerçeklik sistemi ile oyun içerisinde ki slalomlardan başarılı bir şekilde geç, oyun içerisinde ki bonusları topla büyük yarışta adını altın harfler ile skor tablosuna yazdır! Süreye ve skora bağlı oynanan uygulamamız için oyun içerisine markalama yapılabilmektedir.

Video

PHOTO FREEZE 360

-FOTOGRAF DENEYİMLERİ-
-

Bugüne kadarki en eğlenceli fotoğraf aktivitelerinden biri olan ''photo freeze 360'' ile çok eğleneceğiniz ve gif olarak sosyal medyada paylaşabileceğiniz hareketli fotoğraflarınız ile bir fenomen haline dönüşebilirsiniz.

Ziyaretçi aktivite alanına girdiğinde eğlenceli hareketini yapar ve mail yönetimi ile çekildiği fotoğrafı link ile paylaşırız. Paylaştığımız link içerisinde ziyaretçinin sosyal medyada paylaşması için ikonlar yer almaktadır. 

Photo Freeze, 360 - 180 ve 90 derecelik 3 farklı açı ile etkinlik alanının ölçüsüne göre kurgulanabilmektedir. 

FreezeShot
FreezeShot
Freeze Shot
Freeze Shot

FINGER HOCKEY

-DOKUNMATİK EKRAN TEKNOLOJİLERİ-

4 kişinin aynda anda oynayabildiği ve markaya özel kurgulanabilen bu aktivitemizde, ekran üzerinde her bir ziyaretçinin seçebileceği 4 adet kale çizgisi bulunmaktadır. Ziyaretçiler belirli bir süre içerisinde rakip takımın kalesine en çok skor yapan oyuncu yarışmayı kazanmaktadır. Markaya özel ürün görselleri oyun içerisine ve dış alan branding yapılarak kullanılabilir.  

VR GRAFFITI AKTİVİTESİ 

-SANAL GERÇEKLİK DENEYİMLERİ-

Ziyaretçi gözlüğü taktığı anda kendisini bir tren garında veya bir araba garajında veya bir basketbol sahasında graffiti yapıyorken bulacak. Renklerin akışına kendinizi bırakacağınız bir uygulama olan ''AIR GRAFFITI'' oyun içerisinde markaya özel logoların içlerini graffiti yaparak boyayabilir, hayal gücünüzü kullanarak farklı objeler çizebilirsiniz, Graffiti olarak yapılan çalışmaları ziyaretçiye hatıra olarak kalması için 10x15 tek kare bir fotoğraf vererek, aynı zamanda sosyal medyada görselini marka brand edilerek paylaşma imkanı sunuyoruz. 

360 SLOWMOTION AKTİVİTESİ 

-DİJİTAL VİDEO DENEYİMLERİ-

Bu aktivitemizde ziyaretçileriniz çok keyif alacakları eğlenceli bir video deneyimi ile karşılaşacaklar.

 Sosyal medyada markanızın görünebilirliğinin üst seviyede olacağı bu aktivitemizde platform üzerine çıkan ziyaretçilerin 360 derece videolarını çekerek slowmotion olarak teslim ettiğimiz çok keyifli yeni bir ürün olarak hizmetinize sunmaktayız.

3D LED HOLOGRAM

-HOLOGRAM SİSTEMLERİ-

Markanızın ürününü 3 boyutlu olarak müşterilerinize göstermek 

toplantı, kongre,fuar,festival gibi noktalarda özellikle belirlenen alanlarda ziyaretçilerinizin ilgisini çekmek ve hafızalarda kalıcığı sağlamak istemez miydiniz ? 

 

Kurulumu çok basit olan ve 30 dk içerisinde belirtilen noktaya konumlandırılan bu etkinliğimizde markaya özel 3d videolar hazırlanarak entegrasyonu sağlanır. 

 

Özellikle 2.50 - 4.00 mt seviyelerine konumlandırılması görünürlük açısından uygun olmaktadır. 

ADRES

 

Veysel Karani Mah. Çolakoğlu Sk. Rings Rezidance No:10 D:42 Sancaktepe 

İstanbul / 34885

©2023 by KarincaEvent. 

İRTİBAT

 

info@karincaevent.com

Tel: 0216 445 24 15

 

ÇALIŞMA SAATLERİ

 

09:00-18:00

MAİL SİSTEMİ

VR ALIŞVERİŞ SEPETİ

Sanal Gerçeklik Uygulaması